ERZ-V07D470
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERZ-V07D470
  • 1
Diameter : 7 mm
Voltage Rating AC : 30 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 500 A
Surge Energy Rating : 2.8 J
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 93 V
Series : V
Varistor Voltage : 47 VDC
Voltage Rating DC : 38 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 1550 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 30V 2.5A CLAMP