ERZ-V09D511
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERZ-V09D511
  • 1
Diameter : 9 mm
Voltage Rating AC : 320 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 845 V
Series : V
Varistor Voltage : 510 VDC
Voltage Rating DC : 410 VDC
Capacitance : 210 pF